Про мене (оновлено в серпні 2015)

Журналістка, феміністка, запійна читачка, кіноманіячка.
Українка, болгарка, англоманка. Рукодільниця, посткросерка, колекціонерка барбєй.
Підвіконна садівниця і екс-вихователька морської свині.
Зануда, буквоїдка та контрол-фрік.

Цей блог важко назвати повноцінно тематичним, але більшість матеріалів тут – тією чи іншою мірою – присвячені відображенню _жіночого питання_ в маскульті. Подеколи – іграм (зокрема настільним), іграшкам, листівкам-поштівкам, коміксам/графічним романам та всякому такому іншому. Частіше – серіалам та художнім фільмам. Але в першу чергу – книжкам.

Я розповідаю (і це є розповіді, а не рецензії) про книжки, написані жінками та про жінок. Або (інколи) – не жінками. Або (зрідка) не про жінок. Чи навіть такі, в яких жінок взагалі немає – і це, як на мене, виглядає дивно. Головне, щоб присутність (чи кричуща відсутність) жіночої теми зачепили увагу – повз таке мені важко пройти.

Паралельно я тягну невеличкий статистичний проект, який стосується оцінки читаного з точки зору тесту Бехдель, а ще розповідаю про власні “загальночитацькі” практики чи якісь цікаві вибрики книжкового ринку.
Також тут можуть з’являтися матеріали із жіночої історії і короткі й нечасті подорожні (фото)звіти. Може, ще трішки дитячих спогадів, міркувань _за політику_, відгуків про кулінарні експерименти та картинок, що стосуються вже згаданих хобі.

А! І якщо вам трапляться фантастичні оповідання, підписані “Оксана Волчанова”, – то це також я.

Оновлення від серпня 2015: у блога з’явилося Фейсбук-представництво. Окрім посилань на тутешні пости там містяться книжко-фото, цікаві цитати, корисні посилання та всілякі милі моєму серцю дрібнички, про які окремо не напишеш, а губити шкода.

Follow my blog with Bloglovin

Ліцензія Creative Commons
Цей блог ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства – Некомерційна – Без похідних творів 4.0 Міжнародна.

2 thoughts on “Про мене (оновлено в серпні 2015)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s